מידע נדלן

נדלן תמיד היה עולם אטרקטיבי, חם וחשוב ובשנים האחרונות, עם השינויים המהותים שמתרחשים בארץ ובעולם, הופך להיות יותר ויותר מושך עבור יותר ויותר אנשים.

פורטל נדלן שם לעצמו מטרה לספק לקהל הגולשים שלו מידע נדלן מעמיק, אובייקטיבי ומקיף בתחום הרחב והסבוך, לא אחת.

ישראלים אוהבים נדלן, מתעניינים בנדלן ורובינו זקוקים בעיקר לבית. הצורך לרכוש נכס שיהווה לא רק בית למשפחה אלא יהווה גם ירושה שניתן יהיה להשאיר לדור ההמשך הוא חלק מהערכים המושרשים שלנו ואפשר בקלות לאמר שמדובר על אבן יסוד של ממש בתרבות שלנו.

המעורבות הרגשית עלולה להיות לפעמים חרב פפיות ולצד היתרונות המובהקים של השקעה בנכס לעיתים קבלת ההחלטות מונעת מגורמים שאינם מהווים שיקול עסקי גרידא, במקרים כאלה עלול אדם לרכוש נכס בתזמון או במחיר שאינם אופטימליים ובכך לאבד זמן וכסף רב.

המטרה שלנו היא לספק לכם את כל הכלים והמידע שיסיע לכם למקסם את עסקת הנדלן שלכם, בין אם מדובר על רכישה, מכירה, שיפוץ, שימור או השקעה כך שתוכלו להניב את מירב התשואה האפשרית, לחסוך את ההוצאות, הריבית והעלויות במידה המקסימלית האפשרית ולקבל את מלוא השקיפות על המצב.

מידע נדלן הוא עולם עשיר ומלא באינפורמציה. בחלוקה גסה, ניתן לחלק אותו גם על פי הקטגוריות הבאות בהן ובעוד רבות נוספות תוכלו להעשיר את הידע שלכם כאן.

רכישת דירה

לפני רכישת דירה מוטב לעשות קצת שיעורי בית, אלה יכללו סקרה של המצב בשוק ואת המגמות העתידיות שלו. ניבוי הוא קשה לביצוע, אך יש מקום לנסות להעריך מה יקרה בעתיד. בדיקה של הנכס עצמו ברמת הרישום כמו רישום בטאבו, עיקולים על הנכס, היתרים, אפשרויות הרחבה ועוד. פורטל נדלן יספק לכם את כל המידע שדרוש לכם לפני רכישת דירה, בין אם מדובר על דירה ראשונה ובין אם מדובר על דירה שניה או שלישית כך שתוכלו להיות מכוסים לחלוטין לפני שאתם קופצים למים.

דירה להשקעה

ישנם הבדלים בין דירה למגורים לדירה להשקעה הן מבחינת מערכת המיסוי והן מבחינת ההשקעה האישית שלכם, לכן הנתונים שצריכים לעניין אתכם בעת רכישת דירה להשקעה יהיו שונים הרבה פעמים מאלה הקשורים בדירה למגורים.

משכנתאות

משכנתאות הם עולם ומלואו שמסתכם בהרבה סירבול ובעיקר בהרבה מאד כסף שאתם לא בהכרח חייבים לשלם. ריביות, אופן חישוב הריבית, הצמדות, ביטוח משכנתא ועוד נתונים נוספים אינם מקבלים את כובד הראש הראוי, מאידך- כל תנודה של עשירית האחוז מגיעה לעשרות ואף מאות אלפי שקלים במצטבר. מעמד החתימה, לחץ הבנק, להיטות ועייפות בו זמנית שמובילים לרצון לסגור את העסקה בהקדם והעדר חשיפה לאלטרנטיבות דוחקות את הרוכש לפינה במקרים רבים. פינה שעלולה לעלות לו המון כסף. בפורטל תוכלו לקבל ליווי לא רק במעמד הרכישה, אלה גם במידה ואתם כבר מחויבים למשכנתא- כי את הכסף תוכלו לחסוך גם בדיעבד, או לפחות לפרק הזמן שעוד נותר.

בדק בת, שיפוצים והרחבות

בפורטל תוכלו לקבל מידע מקיף גם על אפשרויות בדק בית שעומדות לרשותכם. בדק בית הוא שירות חשוב ויעיל במיוחד שיוכל לספק לכם מידע מקיף על הנכס עצמו וסביבתו, דבר שיאפשר לכם לאמוד טוב יותר את הערך הריאלי של הנכס כמו גם לשקף לכם תמונת מצב מהיימנה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *