ייעוץ פיננסי וייעוץ משכנתאות

משכנתא היא אולי ההשקעה הפיננסית הגדולה ביותר אותה אנו מבצעים במהלך חיינו. השקעה שמגיעה לכדי מליוני שקלים הנפרסים על פני עשרות שנים.

ההחזרים מורכבים מגובה הקרן, כלומר סכום הכסף המקורי אותו נטלתם והריבית שמוצמדת על הכסף, כאשר זו מורכבת מאחוזי ריבית, אופן החישוב שלהם והצמדות, במידה ויש.

אחוזי ריבית נמדדים במספרים נמוכים לכאורה, והתנודות הם לפעמים בחלקי העשרה בלבד, מה שגורם לאנשים רבים להקל ראש בגודל החשיבות של כל מאית האחוז, יחד עם זאת, כאשר אלה מוצמדים למאות אלפי ומליוני שקלים ומחושבים לאורך תקופה של שנים, אפילו עשרות שנים, כל עשירית האחוז יכולה להגיע להרבה מאד כסף- עשרות אלפים של שקלים.

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות תפקידו להטיל אור על ההשקעה שאתם נכנסים אליה, להתאים לכם את המשכנתא שתואמת באופן המקסימלי את הכח הכלכלי שלכם ולספק לכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבוכם. זהו בדיוק המקום להזכיר שההצעה המשתלמת ביותר היא מתוך סך כל ההצעות שקיימות כיום בשוק. מטבע הדברים, ייעוץ משכנתאות בנקאי יספק לכם את ההצעות של הבנק עצמו, מה שכלל אינו מבטיח שמדובר בהצעה הכי אטרקטיבית והטובה ביותר במשק, למעשה ההפך הוא הנכון- משום שהאינטרס שעומד אל מול עיניהם של היועצים של הבנק הוא אינטרס הרווחיות של הבנק עצמו.

עבודה עם יועץ משכנתאות חיצוני תבטיח לכם אובייקטיביות מלאה בתהליך, כך שמי שמייעץ לכם ידאג לאינטרסים הכללים שלכם ולא של שום גוף אחר.

כיצד פועל תהליך ייעוץ מקצועי ?

תהליך ייעוץ משכנתאות מקצועי הוא תהליך מובנה שמבוסס על תהליכים מאוד חשובים הכוללים בחינת המצב הכלכלי של מבקשי ההלוואה לצד ניתוח עתידי של תזרים המזומנים שיעמוד לרשותם גם בהמשך החיים. לאחר מכן מתחיל להתבצע סקר שוק שבו היועץ מזמין הצעות מהבנקים השונים שמתוכן הוא בורר את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר. במקרים רבים, גם לאחר שנבחרה הצעה התהליך לא מסתיים אלא מתחיל משא ומתן מול הבנק לייעל גם את ההצעה הנבחרת.

שיפור משכנתא קיימת

כדאי שתדעו שגם אם קיימת ברשותכם משכנתא, אין הדבר אומר שהיא האולטימטיבית והחסכונית ביותר עבורכם. פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות מקצועי תוכל לטמון בחובה חסכון כלכלי גם בגין משכנתא קיימת. יועץ מומחה יוכל לבחון אפשרויות נוספות שקיימות עבורכם ואף לייעל את החזר התשלומים ואת גובהם.

מאחר ואתם מפקידים את אמונכם ביועץ המשכנתאות, חשוב מאד לבחור יועץ מקצועי, מנוסה ובעל רקע פיננסי ובנקאי כך שיוכל להכיר היטב את השוק ואת המהלכים השונים על מנת שיוכל לספק לכם באופן אובייקטיבי ומדוייק את הפתרונות הטובים ביותר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *