דירות למכירה בפרדס חנה

בזמן שמחירי הדירות עולים בכל רחבי הארץ, אין זה מפתיע שזוגות צעירים ומבוגרים מחפשים דירות למגורים או להשקעה, במקומות בהם המחיר הוא יחסית נמוך יותר אך היכולת שלהם להרוויח על הדירה בטווח הקצר או הקרוב, יכולה להיות גבוהה.

מספר היישובים בישראל, לפחות במרכז הארץ ובפריפריה הקרובה שלה, בה הדבר אפשרי הוא נמוך, שכן כתוצאה מעליית המחירים במרכז, יותר ויותר אנשים נוטשים לעבר הפריפריה ואז המחירים שם עולים גם כן. אך מי שיכול להרשות לעצמו לרכוש דירות או שטח אדמה לצורך בנייה באזורים אלו, גם אם ישלם מחיר גבוה כעת, ירוויח מכך בעתיד.

דוגמא טובה לכך היא פרדס חנה. הישוב אשר נמצא צפונית לחדרה, אומנם בעבר היה נקודה רחוקה עבור תושבי המרכז, אך כיום אפשר לראות נדידה של תושבים מהמרכז ומאזורים אחרים אל ישוב זה, וכך דירות למכירה בפרדס חנה הרקיעו שחקים, וכיום דירות 4-5 חדרים עולות מיליון דולר ולעיתים אף יותר.

הבחירה של זוגות רבים בפרדס חנה, מה שבעבר לא נראתה כל כך מובנית, כיום היא מאוד ברורה. מדובר בישוב מתפתח, מערכת חינוך מאוד טובה, רמת חיים גבוהה, היישוב ממוקם ליד עורקי תחבורה ראשיים, יש בו תחנת רכבת, ולמרות כל זה, מדובר בישוב ששמר על תחושת הכפריות שלו. להבדיל מישובים אחרים בסדר גודל שלו, האווירה האינטימית, זו שכולם מכירים את כולם, עדיים מקוננת בו.

כיצד מוצאים דירות למכירה בפרדס חנה

בשביל למצוא דירות למכירה בפרדס חנה, אפשר להשתמש במספר כלים, הכלי הראשון הוא כמובן שימוש במתווכים מקומיים. ניתן למצוא ביישוב שורה של סוכנויות נדל"ן ומתווכים, שמכירים את היישוב היטב, מכירים את רף המחירים ויודעים כמה יכולות לעלות דירות חדשות וישנות למכירה.

הכלי השני הוא באמצעות חברות בנייה, אשר בונות ביישוב שכונות חדשות, הן של מבני דירות והן של מבנים פרטיים. אותן חברות מציעות נכסים בשלל מחירים על פי גודל הנכסים והמפרט שלהם. מי שרוצה יכול לחפש גם שטחים פנויים לבנייה ולנסות לרכוש אותם, בשביל לבנות שם מבנה מגורים. כמובן שהמחיר יהיה גבוה יותר.

הכלי השלישי הוא חיפוש עצמי דרך אתרי אינטרנט, כאן מדובר על חיפוש דירות למכירה יד שנייה. צריך לזכור שעליית המחירים, לא פסחה על שוק זה, לכן גם במקרה של דירות יד שנייה, המחירים יכולים להגיע למיליון, מיליון וחצי עבור דירות ארבעה וחמישה חדרים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *