אודות הפורטל

פורטל המשכנתאות והפיננסים קם במטרה לשרת את הציבור !

לאחר שזיהינו שקיים בחברה צורך שלא מקבל מענה רחב, מקצועי ואיכותי מספיק החלטנו להקים עבורכם פורטל שיסכם את כל המידע המקצועי שקשור בעולם הפיננסי.

בין אם אתם רוצים לרכוש בית ראשון, דירה להשקעה, לשפץ, להרחיב, לשנות ייעוד או פשוט רוצים בלי הטיות, בלי חורים ובלי חסמים.

באתר תוכלו לקבל את כל המידע המקצועי, המקיף והמעמיק ביותר שקשור לעולם הנדלן בשפה נגישה, ברורה ועניינית. המידע המוגש לכם באתר הינו מידע מקצועי ואמין, ברמה אקדמית, המוגש לציבור באופן נגיש וידידותי.

בין אם לרשותכם קיים ידע ונסיון מוכח, אך גם אם אתם עושים צעדים ראשונים בתחום- תוכלו לקבל את כל האינפורמציה שנדרשת לכם על מנת לצאת לפעילות ולהתמך בה לאורך כל הדרך.

אז מה יש בפורטל ?

בפורטל המשכנתאות והפיננסים ניתן למצוא מידע מקצועי אודות חקיקה והתניות שונות, אינפורמציה על מגמות וחידושים שונים בשוק, המלצות, חדשות ועדכונים על המתרחש במשק ועוד ועוד.

בין הקטגוריות השונות, פורטל נדלן נוגע בכל הרבדים המגוונים של עולם הנדל"ן העשיר, לרבות  תהליכי רכישת דירה למגורים, דירה להשקעה, פתרונות מימון וייעול משכנתא, שיפוצים ובדק בית, שמאות, שימור מבנים, בחינת קרקעות ועוד.

מעבר למידע אותו תמצאו באתר תוכלו להנות גם מפונקציות שונות כמו מחשבוני חישוב משכנתא, חישובי תשואות ועוד. בנוסף, בפורטל תוכלו לקבל המלצות על פרוייקטים, בעלי מקצוע והזדמנויות שונות שקיימות בשוק.

פורטל המשכנתאות והפיננסים ילווה אתכם לאורך תהליך העסקה ויספק לכם את כל התמיכה המקצועית להצלחה.